> Strona główna > MATURATESTDrodzy Maturzyści,

Jako studenci, wiemy jaki stres potrafi wywołać ten pierwszy, bardzo ważny egzamin. Wielu z nas w ostatniej klasie liceum marzyło o rzetelnej pomocy np. ze strony studentów i wykładowców akademickich. Motywowani tymi wspomnieniem postanowiliśmy zorganizować dla Was testy przedmaturalne i stworzyć dodatkowe możliwości do sprawdzenia swojej wiedzy oraz skonsultowania wątpliwości.

7 marca 2009 roku o godzinie 10.00
w XXVII LO im. Tadeusza Czackiego przy ul. Polnej 5,
II piętro, sala nr 20

Zapraszamy na:

PRZEDMATURALNE TESTY SPRAWDZAJĄCE
WIEDZĘ Z MATEMATYKI I HISTORII.

Do matury zostały trzy miesiące. To dużo czasu i naprawdę wiele można zmienić. Napisanie sprawdzianu, bywa najlepszym sposobem nauki. Test jasno prezentuje stan wiedzy, jest najlepszym powtórzeniem i potrafi silnie zmotywować do uzupełnienia braków. W razie problemów z niektórymi zagadnieniami zapewniamy możliwość bezpłatnych konsultacji z nauczycielami, wykładowcami i studentami.

Przygotowane testy są bardzo podobne do prawdziwych matur. Zakres materiału nie różni się od tego czego wymaga CKE. Wprowadziliśmy jednak kilka odstępstw, z których najważniejszym jest decyzja o braku wypracowania z historii. Przygotowaniem i sprawdzeniem zajęli się studenci i wykładowcy warszawskich uczelni, członkowie Arkonii.

Wasze prace sprawdzimy (zależnie od frekwencji) do 14 marca, a wynik prześlemy pocztą elektroniczną. W razie potrzeby umówimy się na dodatkowe spotkanie i wyjaśnimy błędy.

Każdy napisany test i rozwiązane zadanie przybliżają do uzyskania pozytywnego wyniku z matury.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

koordynator akcji
kontakt, pytania, info. o konsultacjach
m.w.grzesik(at)arkonia.pl